Skip to main content
12 let v oboru
eventy do 20 000 Návštěvníků
Koordinace a bezpečnost

Jsme renomovanou bezpečnostní agenturou působící na trhu více než 10 let. Poskytujeme fyzickou ostrahu, event security a vzdálený monitoring. Máme mnohaleté zkušenosti s festivaly s účastí až 15 000 návštěvníků, kde byl kladen velký důraz na bezpečnost návštěvníků, účastníků a koordinaci dopravy v okolí. Po precizním zajištění akcí nám přibyly nové požadavky na zajištění koncertů i venkovních událostí.

Pak přibylo zajištění bezpečnostních služeb pro prvoligové a reprezentační fotbalová utkání. Prvoligová fotbalová utkání zabezpečujeme nepřetržitě od roku 2013 i v personálním rozsahu 130 – 150 pracovníků na nejrizikovější zápasy. 
Díky kvalitně realizovaným požadavkům klientů se portfolio našich služeb rozšiřovalo o ostrahu objektů, zajištění technického zázemí, instalaci bezpečnostních prvků až po komplexní zabezpečení s napojením na pult centralizované ochrany. Díky vlastnímu pultu centralizované ochrany (PCO) ochráníme Váš majetek 24/7.

Naše bezpečnostní systémy jsou nejen spolehlivé, ale také moderní a efektivní.

Zavádění nejnovějších technologií a inovací do bezpečnostních systémů umožňuje rychle reagovat na nové hrozby a chránit se před nimi.

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ

99%
unisec security ostraha

Díky kvalitně realizovaným požadavkům klientů, se portfolio našich služeb rozšiřovalo o ostrahu objektů, staveb, zajištění technického zázemí, instalaci bezpečnostních prvků atd.

Stabilní rozšiřování služeb jsme brali vždy jako výzvu, kterou jsme vždy úspěšně realizovali.

Postupně jsme hledali nejmodernější technologie i v zahraničí, jelikož technologické vybavení nás posouvalo mnohem dál a i oproti konkurenci. Samozřejmostí je i využití pořizované techniky včetně nejmodernějších postupů a činnosti pracovníků.

Zavádíme nejmodernější prvky a služby v oblasti bezpečnosti. Díky nám budete vždy o krok před konkurencí.

Vlastníme veškerá osvědčení a oprávnění pro výkon našich služeb
Jsme pojištěni k odpovědnosti
Dodržujeme etický kodex
Využíváme vlastní know-how

Díky našim dlouholetým zkušenostem a inovativnímu přístupu k práci dokážeme poskytnout zákazníkům bezpečnostní řešení na nejvyšší úrovni. Snažíme se být pro naše klienty spolehlivým partnerem, který se dokáže přizpůsobit jejich individuálním potřebám a přinášet jim efektivní a účinné řešení bezpečnostních výzev.

Chceme být stále aktuálně informovaní na poli bezpečnostních služeb a mohli jsme tak zasahovat do dění

Naším cílem je dodávat kvalitní služby v dynamickém prostředí progresivních společností. Všichni naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením, abychom se mohli zaručit za garanci kvality odvedené práce. Vytvořme spolu bezpečnější prostředí, pro vaše zaměstnance a rodiny. Vaše bezpečnost je naší prioritou! 

Jako důkaz dlouhodobé profesionální činnosti jsou našimi spokojenými klienty soukromé společnosti, organizace, města, sportovní kluby, nadnárodní korporace, promoterské organizace a další.

Úzce spolupracujeme s policií ČR, záchranným sborem a zdravotní službou

Podívejte se na nás v akci

V současné době jsme schopni plně zajistit technicky i personálně téměř veškeré potřeby klientů s nejvyššími požadavky na profesionalitu.