10 let v oboru
eventy do 20 000 Návštěvníků
Koordinace a bezpečnost

Jsme renomovanou bezpečnostní agenturou působící na trhu více než 10 let. Poskytujeme fyzickou ostrahu, event security a vzdálený monitoring. Máme mnohaleté zkušenosti s festivaly s účastí až 15 000 návštěvníků, kde byl kladen velký důraz na bezpečnost návštěvníků, účastníků a koordinaci dopravy v okolí. Po precizním zajištění akcí nám přibyly nové požadavky na zajištění koncertů i venkovních událostí.

Pak přibylo zajištění bezpečnostních služeb pro prvoligové a reprezentační fotbalová utkání. Prvoligová fotbalová utkání zabezpečujeme nepřetržitě od roku 2013 i v personálním rozsahu 130 – 150 pracovníků na nejrizikovější zápasy. 
Díky kvalitně realizovaným požadavkům klientů se portfolio našich služeb rozšiřovalo o ostrahu objektů, zajištění technického zázemí, instalaci bezpečnostních prvků až po komplexní zabezpečení s napojením na pult centralizované ochrany. Díky vlastnímu pultu centralizované ochrany (PCO) ochráníme Váš majetek 24/7.

Už od počátku jsme kladli důraz na využití možného a dostupného technického vybavení na našem území

VYTÍŽENOST KAPACITY V SEZÓNĚ

75%

VYUŽITÍ PORTFOLIA SLUŽEB

90%

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ

80%

Díky kvalitně realizovaným požadavkům klientů, se portfolio našich služeb rozšiřovalo o ostrahu objektů, staveb, zajištění technického zázemí, instalaci bezpečnostních prvků atd.

Stabilní rozšiřování služeb jsme brali vždy jako výzvu, kterou jsme vždy úspěšně realizovali.

Postupně jsme hledali nejmodernější technologie i v zahraničí, jelikož technologické vybavení nás posouvalo mnohem dál a i oproti konkurenci. Samozřejmostí je i využití pořizované techniky včetně nejmodernějších postupů a činnosti pracovníků.

Profesionálně zajišťovat komplexní služby a plnit požadavky a individuální potřeby klientů

Vlastníme veškerá osvědčení a oprávnění pro výkon našich služeb
Jsme pojištěni k odpovědnosti

Chceme být stále aktuálně informovaní na poli bezpečnostních služeb a mohli jsme tak zasahovat do dění

Naším cílem je dodávat kvalitní služby v dynamickém prostředí progresivních společností. Všichni naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením, abychom se mohli zaručit za garanci kvality odvedené práce. Vytvořme spolu bezpečnější prostředí, pro vaše zaměstnance a rodiny. Vaše bezpečnost je naší prioritou! 

Jako důkaz dlouhodobé profesionální činnosti jsou našimi spokojenými klienty soukromé společnosti, organizace, města, sportovní kluby, nadnárodní korporace, promoterské organizace a další.

Úzce spolupracujeme s policií ČR, záchranným sborem a zdravotní službou

Podívejte se na nás v akci

V současné době jsme schopni plně zajistit technicky i personálně téměř veškeré potřeby klientů s nejvyššími požadavky na profesionalitu.